Gönen Haberleri

Gelinim Mutfakta Tuğba kimdir? Tuğba Erurul kaç yaşında ve nereli? Gelinim Mutfakta yeni sezon yarışmacıları 2022

Gündüz kuşağının vazgeçilmez programı Gelinim Mutfakta ilk seyirciyle buluştuğu günden beri Kanal D ekranlarının sevilen ve takip edilen programı oldu. Programa dahil olan yarışmacılar ise seyirciler tarafından merak edilen bir konu haline geldi. Nursel Ergin’in sunuculuğunu yaptığı program yeni sezonda da merakla takip edilen program olmaya devam ediyor. Yeni sezon yarışmacıları araştırılıyor. Gelinim Mutfakta Tuğba kimdir? Tuğba Erurul kaç yaşında ve nereli?

GELİNİM MUTFAKTA TUĞBA ERURUL KİMDİR?

Gelinim Mutfakta yarışmasıcı olan Tuğba Erurul, Sivaslıdır ama Balıkesir Gönen’de yaşamaktadır. Muhasebecilik mesleği yapan Tuğba Erurul 4 senelik evlidir. Kayınvalidesi Gönül Erurul ile birlikte yaşıyor.

GELİNİM MUTFAKTA HANGİ GÜN SAAT KAÇTA?

Gelinim Mutfakta programı her Pazartesi saat 13:00’da Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşmaktadır. Sunuculuğunu Nursel Ergin’in yaptığı programın formatında ise gelinler ve kayınvalideler beraberdir. Her gün belirlenen bir yemeği gelinler yapar ve kayınvalideler ile tadım yaparak gelinlerinin yaptığı tabağı bulmaya çalışırlar. 5 puanı kendi gelinlerine vermek için tadım yaparlar. Toplam puanlara bakılarak çeyrek altının sahibini bulurlar.

Gelinim Mutfakta canlı izle! Gelinim Mutfakta 26 Ağustos 2022 canlı izle! Gelinim Mutfakta canlı izleme linki!Gelinim Mutfakta canlı izle! Gelinim Mutfakta 26 Ağustos 2022 canlı izle! Gelinim Mutfakta canlı izleme linki! 26 Ağustos 2022 Kanal d Yayın Akışı26 Ağustos 2022 Kanal d Yayın Akışı Gelinim Mutfakta izle! 25 Ağustos Gelinim Mutfakta Kanal D izle! Gelinim Mutfakta canlı izleme linki!Gelinim Mutfakta izle! 25 Ağustos Gelinim Mutfakta Kanal D izle! Gelinim Mutfakta canlı izleme linki!

Gelinim Mutfakta Gündem Magazin Haberler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu