Balıkesir Haberleri

AK Parti ile tenisle tanıştılar

AK Parti ile tenisle tanıştılar

BALIKESİR – Balıkesir‘in Bandırma ilçesi’ne bağlı Çalışkanlar Mahallesinde ilkokulda okuyan öğrenciler, AK Parti Bandırma İlçe Teşkilatı’nın geliştirdiği proje kapsamında ilk kez tenis ile tanıştı.

Bandırmalı miniklerin farklı spor dallarıyla tanışmasını amaçlayan proje, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi‘nin destekleriyle hayata geçirildi. Profesyonel tenis eğitmenleri eşliğinde, öğrencilere tenise başlangıç eğitimi verilirken bu eğitimlerin belirli periyotlarla devam edeceği kaydedildi.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan, “Kırsal mahallelerimizdeki hiçbir çocuğumuzun, hiçbir spor dalından mahrum kalmaması için Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yücel Yılmaz önderliğinde minik kardeşlerimize bugün tenis öğretiyoruz. Tenisi sadece ekranlarda değil, burada da görüp bilsinler istiyoruz. Çocuklarımızın zararlı alışkanlıklardan uzak durup, daha çok spora yaklaşmalarını amaçlıyoruz. Bu vesileyle Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz’a da çok teşekkür ediyorum. Bölgeye ve sporcuya büyük destekler verdi. Üniversitemizdeki Spor kampüsünde amatör sporlar için açtığı salonlar, yüzme havuzları, fitness salonları oldu. Kendisine teşekkür etmek istiyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu